maslo-orzechowe
EXPERT RADZI WSPÓŁPRACA ZDROWIE

Masło orzechowe 100%: co warto o nim wiedzieć?

Twoja pociecha uwielbia masło orzechowe? Ty zaś, jako rodzic, zdajesz sobie sprawę, że tego typu produkty nie są do końca zdrowe? Co zatem zrobić w tej sytuacji? Odpowiedzią na te wątpliwości jest oferta sklepu internetowego BartFan z Piekar Śląskich.

Warto zaznaczyć, że ta rodzinna firma od lat zmienia nawyki żywieniowe w polskich domach i mieszkaniach. Oczywiście, na lepsze. W końcu marka BartFan udowadnia to, że można jeść nie tylko smacznie, ale także przy okazji zdrowo. Nie da się ukryć, że standardowe masło orzechowe, które jest dostępne w typowych polskich sklepach stacjonarnych i online, nie jest zdrowe. A to dlatego, że zawiera sporo cukru. Jeśli zatem pociechy będą często spożywać śniadania z dodatkiem tego produktu, to trzeba liczyć się z wieloma przykrymi konsekwencjami. Chodzi zaś między innymi o bóle zębów spowodowane próchnicą, nadwagę itp. A przecież masło orzechowe jest często spożywane nie tylko z okazji śniadania, ale także podwieczorka, czy kolacji. Większość łączy ten produkt z chlebem. Inni dodają go do tostów, a jeszcze inni… spożywają bezpośrednio całymi łyżkami lub łyżeczkami ze słoika.

Jeśli Twoja pociecha uwielbia klasyczne masło orzechowe, a Ty chcesz, aby dziecko odżywiało się zdrowo, to warto zainteresować się tym, co ma w swojej ofercie marka BartFan. Ta rodzinna firma z Piekar Śląskich oferuje swoje usługi przez internet. Nie ma przeszkód, aby kupić dobrej jakości masło orzechowe 100%, które jest pozyskiwane w całości z dobrej klasy orzechów. Nie ma w składzie zaś szkodliwego cukru. Dzięki temu rodzice mogą z czystym sumieniem podawać swoim dzieciom (przynajmniej od czasu do czasu) takie właśnie śniadania. Nawet warto to robić, ponieważ masło orzechowe 100% składające się z dobrej jakości orzechów dostarcza do organizmu witaminy, składniki odżywcze, czy kwasy omega-9. Na ten produkt mogą swobodnie zdecydować się także osoby, które są na co dzień bardzo aktywne fizycznie. O co tutaj jednak chodzi w praktyce? Chcesz, by zapotrzebowanie energetyczne było przez Ciebie odpowiednio uzupełnione? W takim razie warto zdecydować się na masło orzechowe przed treningiem, w jego trakcie i po jego zakończeniu. Jakie natomiast ilości tego produktu są rekomendowane w praktyce? Sporo faktów na temat tego zagadnienia znajduje się tutaj https://www.bartfan.eu/blog/.

Na co zaś dokładnie można zdecydować się z oferty podmiotu BartFan? To produkt Masslove orzechowe 500g. Co istotne, jest on pozyskiwany z dobrej jakości orzechów arachidowych. Nie zawiera on nie tylko szkodliwego cukru, ale również szkodliwej soli. Czyli same plusy. Należy zauważyć, że to produkt nie tylko dla dzieci, które uwielbiają smak masła orzechowego. Poza tym Masslove orzechowe 500g to rozwiązanie znakomite dla osób, które są weganami lub diabetykami. Produkt nie zawiera glukozy i zarazem laktozy. Jeśli zatem nie tolerujesz tych składników, to warto wybrać właśnie Masslove orzechowe 500g. To nie koniec. Masslove orzechowe 500g jest polecane także weganom, aby ich dieta była bardziej urozmaicona. Ten produkt mogą swobodnie wybierać również osoby będące na diecie redukcyjnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *