soki warzywne - pomidorowy
ZDROWIE

Soki warzywne – detox i odchudzanie


 

Soki warzywne – dobry sposób, aby przemycić warzywa do codziennej diety. 

Soki warzywne to najszybszy i najsmaczniejszy sposób, aby wszystko co w warzywach zdrowe: witaminy, minerały, przeciwutleniacze i enzymy znalazło się w naszej diecie. Jeśli szukasz sposobu, aby pozbyć się kilku zbędnych kilogramów, a przy okazji oczyścić organizm, spróbuj naszych przepisów, które pomogą Ci skutecznie, w walce z kilogramami. 

soki warzywne

soki warzywne

Soki warzywne są bardzo pożywne oraz smakują wyśmienicie. W rzeczywistości, wiele osób straciło kilkanaście kilogramów w ciągu zaledwie dwóch tygodni od soków!

Jedną z głównych zalet soków jest fakt, że nie obciążają one naszego układu trawiennego. Co oznacza, że mamy więcej energii. Czujemy się świetnie i dostarczamy naszemu organizmowi wszystko to, co najbardziej wartościowe. Wyciskanie soku pozwala także zużyć o wiele więcej owoców i warzyw, niż w normalnej diecie. Soki warzywne pomagają również skutecznie poskromić apetyt i napady głodu, a tym samym pozbyć się niezdrowego nawyku podjadania niezdrowej żywności.

soki warzywne - pomidorowy

soki warzywne – pomidorowy

 Soki warzywne – zalety oraz w jaki sposób soki pomagają schudnąć? 

  • Zapobiega uczuciu głodu – Wyciskanie soku daje organizmowi wszystkie składniki odżywcze, których potrzebuje! Niestety, gdy jeśli nasz organizm pozbawiony jest składników odżywczych, wtedy pojawia się poczucie głodu. Dlatego zwiększa się apetyt na fast foody.
  • Wygoda – Nowoczesne tempo życia powoduje, że podejmujemy wiele złych decyzji żywieniowych. Najłatwiej kupić batona czy fast fooda lub inną przetworzoną żywność. Dbra wiadomość – wyciskane soki trwa zaledwie kilka minut, a w efekcie otrzymujemy świeży, pyszny, zdrowy sok, a organizmowi dostarczamy wszystkie potrzebne składniki odżywcze.
  • W zgodzie z naturą – soki warzywne pozbawione są substancji chemicznych oraz dodatków do żywności, które aktywnie przyczyniają się do zwiększenia masy ciała. Wyciskane soki warzywne to sama natura wolna od wszelkich konserwantów. 
  • Smak – Większość z nas nie przepada za warzywami. Soki warzywne to świetne rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią jeść surowych warzyw. To również wspaniałe rozwiązanie, aby dostarczyć organizmowi codziennie 5 porcji warzyw dla zdrowia.
  • Więcej energii – dodatkowo soki warzywne sprawią, że poczujesz się świetnie i będziesz miał więcej energii. Jest wielce prawdopodobne, że ten zastrzyk energii zmotywuje cię do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. 
  • Detox – zielone soki warzywne są pełne chlorofilu. Warzywa w kolorze trawy zawierają także enzymy, żelazo, magnez, fosfor, potas i sód, prowitaminę A, witaminy z grupy B oraz witaminy C, E i K. Oczyszczają organizm, wątrobę i nerki, można je zrobić samemu w domu.

soki warzywne - dieta

soki warzywne – dieta


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *