EXPERT RADZI ZDROWIE

Odzyskaj świeży i młody wygląd dzięki termoliftingowi

Zabieg bankietowy to szybka, bezinwazyjna i bardzo skuteczna kuracja. Efekty są widoczne od razu po wyjściu z gabinetu, więc można wykonać go nawet przed ważną uroczystością. Zabiegi bankietowe intensywnie oczyszczają, nawilżają, nadają skórze blasku i świeżości, a nawet redukują zmarszczki. Brzmi nieprawdopodobnie? Przedstawiamy przykładowy zabieg bankietowy – termolifting Zaffiro, który dzięki zastosowaniu peelingu wodnego i podczerwieni kompleksowo pielęgnuje skórę i odmładza twarz. Nie masz czasu na długie oczekiwanie na efekty zaawansowanych zabiegów odmładzających? Chcesz wyglądać pięknie i młodo tu i teraz? Być może zabieg Zaffiro jest tym, czego szukasz. Sprawdź!

Termolifting Zaffiro – działanie

Termolifting Zaffiro wywołuje efekt termiczny, który stymuluje fibroblasty do produkcji nowego kolagenu i w rezultacie skutecznie redukuje zmarszczki. Takie działanie jest możliwe dzięki podczerwieni (IR) w połączeniu z peelingiem wodnym – wyjaśniają specjaliści wykonujący termolifting Zaffiro w Klinice Miracki w Warszawie. Promieniowanie IR w bezpieczny sposób dociera do głębokich warstw skóry właściwej, co właśnie przyczynia się do kontrolowanego podrażnienia włókien kolagenowych i skurczenia ich do pierwotnej długości. Skóra staje się zagęszczona, ściągnięta, a zmarszczki mniej widoczne. Leczony obszar natychmiast ulega ujędrnieniu i odmłodzeniu, a efekt pogłębia się wraz z upływem czasu.

Jak przebiega termolifting Zaffiro?

Zabieg jest bezbolesny, więc wykonuje się go bez zastosowania znieczulenia. Pierwszym etapem termoliftingu Zaffiro jest peeling wodny. Dwufazowy strumień powietrza i wody dokładnie oczyszcza skórę i przygotowuje ją do zastosowania podwyższonej temperatury. Następnie skóra jest schładzana. Kolejny etap to zastosowanie specjalnej głowicy emitującej światło podczerwone, wyposażonej w szkło szafirowe, które wzmacnia jej działanie. Na skutek ogrzania skóra staje się bardziej napięta i ujędrniona. Zwieńczeniem terapii jest łagodzący i chłodzący masaż głowicą o temperaturze 0-20℃. Cały zabieg trwa od 40 do 90 minut. Kuracja nie wymaga rekonwalescencji – od razu po wyjściu z gabinetu można bez obaw wrócić do pracy, a nawet na ważne spotkanie.

Termolifting – efekty

Zabieg Zaffiro docenią osoby, które pragną efektywnego odmłodzenia, ale chcą uniknąć długiego okresu rekonwalescencji. Termolifting twarzy Zaffiro jest zaliczany do zabiegów bankietowych, czyli takich, które przynoszą natychmiastowe efekty, bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych. Efekty zabiegu intensyfikują się przez dłuższy czas – 6-8 miesięcy. Oznacza to, że wraz z upływem czasu po zabiegu skóra będzie wyglądała coraz lepiej.

Specjaliści zalecają ten zabieg zarówno osobom młodym, jak i dojrzałym. Decydując się na zabieg Zaffiro w wieku 25-35 lat, można spodziewać się spowolnienia procesu starzenia skóry. Osobom powyżej 35. roku życia radzi się skorzystać z serii około 4-6 zabiegów z zachowaniem miesięcznego odstępu – w ich przypadku nieinwazyjny lifting Zaffiro: 

  • pomaga pozbyć się zmarszczek, 
  • ujędrnia, 
  • podnosi opadające policzki, 
  • rozświetla twarz,
  • odświeża wygląd.

Niewątpliwym atutem termoliftingu Zaffiro jest możliwość zastosowania go nie tylko w celu liftingu twarzy, szyi i dekoltu, lecz także modelowania sylwetki:

  • ujędrnienia brzucha, 
  • delikatnego uniesienia pośladków i biustu, 
  • wyszczuplenia ud, 
  • wygładzenie dłoni,
  • napięcia skóry pod kolanami. 

Więcej na temat termoliftingu przeczytasz na stronie warszawskiej Kliniki Miracki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *