dieta pudełkowa
EXPERT RADZI

Dlaczego dieta pudełkowa jest na topie?

Dieta pudełkowa stała się bardzo modna nie tylko wśród osób, które nie mają problemy z nadwagą. Z tego rozwiązania coraz częściej korzystają osoby, które chcą odżywiać się zdrowo i przyjmować posiłki systematycznie, ale nie mają czasu na codzienne gotowanie. Dieta pudełka umożliwia zdrowe odżywianie się, zbilansowaną i urozmaiconą dietę, która wspomaga prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Firmy cateringowe podbiją kubki smakowe polaków, którzy coraz chętniej zabierają do pracy lunchboxy wypełnione apetycznymi, zdrowymi posiłkami.

Dla kogo dieta pudełkowa

Dieta pudełkowa przeznaczona jest dla każdego, jednak największą popularnością cieszy się wśród osób, które pracują w biurach, sklepach, szkołach itd. i nie mają czasu na przygotowania zdrowych, odpowiedni zbilansowanych posiłków. Dieta pudełkowa gwarantuje zdrowy, pyszny posiłek, który przygotowuje się w ciągu jednej minuty np. poprzez podgrzanie w mikrofalówce. Szybkość przygotowania obiadu np. w pracy to bardzo ważna cecha. Z diety pudełkowej korzystają także osoby, które często podróżują, mają pracę związaną z ciągłym odbywaniem trasy np. kierowcy tirów, agenci, przedstawiciele handlowi. Ta grupa osób nie musi rezygnować ze stabilnej diety żywieniowej. Zamówienie odpowiedniej diety pudełkowej np. na stronie Cateromarket daje szanse na przyjmowanie pięciu posiłków w ciągu dnia, które są bardzo dobrej jakości, dbają o kondycję całego organizmu.

Rodzaje diet pudełkowych

Firmy, które zajmują się sprzedażą posiłków pudełkowych, mają zróżnicowaną ofertę. Otóż osoby, które chcą pozbyć się kilku-kilkunastu zbędnych kilogramów mogą wybrać catering dietetyczny. Dieta pudełkowa jest bardzo zróżnicowana i klient może wybrać sobie odpowiedni zestaw produktów, skupiając szczególną uwagę na wartość kaloryczną. Tutaj można zamówić posiłki, które w sumie jednego dnia dostarczą od 1600 kcal do np. 2200 kcal. Ciekawą sprawą jest, że mimo niskiej zawartości kalorii, posiłki powodują sytość. Pięć posiłków przyjmowanych regularnie jednego dnia, sprawia, że znika chęć podjadania, ponadto odpowiednio dobrane potrawy hamują apetyt.

Dieta pudełkowa może być również stosowana w celu detoksu organizmu. Jak wiemy złe nawyki żywieniowe, kiepska jakość powietrza, stres, niedospanie działają na niekorzyść organizmu. Traci się energię, witalność, kondycja skóry, włosów i paznokci jest bardzo słaba. Organizm jest obciążony metalami ciężkimi i różnymi złogami. Usunięcie ich przekłada się na poprawę funkcjonowania organów i lepsze samopoczucie. Aby oczyścić organizm od wewnątrz, warto zamówić dietę pudełkową detoksykacyjną. Odpowiednio dobrane składniki, oczyszczą organizm ze złogów czy resztek przemiany materii. Powróci chęć życia, witalność i zdrowie.

Oprócz tego dostępne są inne rodzaje diet pudełkowych. Wegetarianie, osoby chore na celiakię, osoby uprawiające sport czy dbające o zdrowie, mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanych, zbilansowanych i zdrowych posiłków. Dieta pudełkowa gwarantuje odpowiednie żywienie, nawet najbardziej zapracowanych osób.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *